Prof. dr hab. inż. Ryszard Henryk Kozłowski,
Mgr inż. Aleksander Nowak - Jaka Polska?

Kto rządzi w naszej ojczyźnie?

Podjęcie wnikliwej refleksji nad tym pytaniem jest obowiązkiem każdego Polaka. Poczucie patriotycznego i narodowego obowiązku wymaga, by zagłębić się w istotę tego pytania i poważnie zastanowić się żywotnymi zagadnieniami i zagrożeniami,z którymi zmaga się dziś nasza Ojczyzna.

Żyjemy w okresie skrajnego zakłamywania i fałszowania naszej historii, przemilczania i zatajania zbrodni popełnionych na Polskim Narodzie przez wrogów zewnętrznych i wewnętrznych.

Rzucane są na Polskę oszczerstwa, a jednocześnie obciąża się nas zbrodniami popełnionymi przez innych, często przy aplauzie "rodzimych" publikatorów, milczeniu i obojętności "polskich polityków" oraz wsparciu i aprobacie "polskich historyków".

Taki, sprawnie działający od dziewiętnastu lat mechanizm, śmiertelnie szkodliwy dla Polski, jest produktem zdradzieckiego układu zawartego przy "okrągłym stole".

Zmowa niewielkiej grupy przeciwników niepodległego i suwerennego Państwa Polskiego oraz wewnętrznych intelektualnych hochsztaplerów i politycznych oszustów, wspieranych finansowo i politycznie przez międzynarodową finansjerę, umożliwia budowę w Polsce, po 1989 r., wyjątkowo szkodliwej dla Polski sceny politycznej. W wyniku tej haniebnej zmowy, zostaje zniszczony lub zagarnięty za bezcen Polski Majątek Narodowy. Zniszczenie Polskiej Gospodarki Narodowej było zaplanowane i przeprowadzone celowo. Głównym założeniem tej operacji była likwidacja polskiej konkurencji na rynkach międzynarodowych, przy jednoczesnym uzależnieniu polskiej gospodarki od dostaw zachodnich koncernów. Tym zbrodniczym planem zostały objęte między innymi zakłady pracujące na potrzeby energetyki: Zamech Elbląg, Dolmel Wrocław, Elta Łódź, przemysł obrabiarkowy i maszynowy, fabryki lokomotyw i wagonów, przemysł materiałów budowlanych w tym nowoczesne cementownie - Górażdże, Ożarów i Strzelce Opolskie, przemysł elektroniczny - Elwro Wrocław i wiele innych, fabryki samochodów i fabryki opon samochodowych, fabryki płyt wiórowych, zakłady chemii gospodarczej i fabryki lakierów, cukrownie i zakłady przemysłu rolno-spożywczego, banki i instytucje finansowe - tak można by wymieniać dalej, bez końca. Szacowane straty z tego tytułu wynoszą od 600 miliardów do 2 bilionów dolarów. Każda Polska Rodzina, została tym sposobem okradziona na kwotę od 60 000 do 200 000 dolarów.

Ten gigantyczny przekręt na niespotykaną dotąd skalę, polskojęzyczne media nazywają sukcesem polskiej gospodarki. Wspierają je, w tym szatańskim spektaklu, autorytety moralne, politycy i niektórzy naukowcy.

Na tym jednak nie koniec. Grupy polityczne trzymające władzę w Polsce, dyspozycyjne i uzależnione od obcych interesów gospodarczych, politycznych i imperialnych, wplątują nas ciągle w nowe zagrożenia i awantury.

Nasz Komentarz

Długa walka z "przedstawicielami władzy" w Polsce , którzy odrzucają lub ignorują wszelkie argumenty i racje, skłania nas do przypuszczenia, że wyrok na wielu ludzi przejawiających inicjatywę i charakteryzujących się wolnym, nieskorumpowanym rozumem zapadł już dawno. Jest ich wielu i z punktu widzenia władzy są na przegranej pozycji, skazani na eksterminacje i niepewność jutra. Blisko 20-letnia walka skłania nas do zadania sobie i innym pytania:

DLACZEGO?

Będziemy dzielili się z gośćmi tej strony naszymi spostrzeżeniami i wnioskami.

Naszym celem jest znalezienie odpowiedzi na zasadnicze i bardzo ważne dla wszystkich pytanie:

KTO TAK NAPRAWDĘ RZĄDZI POLSKĄ?